ارتباط با کارشناسان...
ارتباط با کارشناسان...
سؤالات متداول

راهنمایی

هزینه ارسال محصولات دامی شرکت بهدام رشد خراسان به سراسر کشور به عهده شرکت می باشد و رایگان است، به غیر از استان هایی که عامل فروش شرکت در آن قرار دارد. چنانچه مقصد باربری دو مسیره باشدفقط مسیر اول بر عهده شرکت است وهزینه‌ی حمل مسیر دوم و انبارداری به عهده مشتری می باشد.

شما میتوانید برای اطلاع از عاملیت استان های مختلف با شماره ی روابط عمومی مجموعه ۰۹۱۵۳۵۵۱۴۱۰ تماس حاصل فرمایید.

مکمل بافری بهدام رشد قابل استفاده برای تمامی نشخوارکنندگان است. مانند: گاو، گوسفند، بز و شتر

مکمل بافری را میتوان کامل جایگزین جوش شیرین کرده و به مرور جوش شیرین را از جیره حذف نمود. چنانچه میانگین تولید شیر روزانه در دام سنگین بیش از ۴۰ کیلو شیر باشد ممکن است نیاز به استفاده از جوش شیرین به صورت جداگانه در جیره احساس شود که بسته به وضعیت مدفوع تحت نظارت متخصص دارد.

مکمل بافری بهدام رشد تنها جایگزین جوش شیرین در خوراک است که مقدار مصرف بین یک و نیم الی دو درصد کنسانتره است. اما مکمل های ۳.۵ درصد گوسفندی، پیش مخلوط هایی هستند که تمام نیاز ویتامینه و معدنی دام در آن لحاظ شده و نبازی به اضافه کردن هیچ ماده ویتامینه و معدنی نیست. مقدار مصرف ۳.۵ درصد کنسانتره است. چنانچه از مکمل ۳.۵ درصد یا ۴ درصد خریداری کردید دیگر نیازی به خرید جداگانه مکمل بافری نیست.

انواع مکمل های معدنی و ویتامینه انواع کنسانتره های ۲.۵، ۳ و ۳.۵ درصد مرغ تخمگذار، مرغ گوشتی، بلدرچین تخمگذار، بلدرچین گوشتی، شترمرغ) انواع پرمیکس ها A-D3-E-K3-B.com-E+Se-AD3E+Se

بین دو الی سه روز کاری از زمان ثبت سفارش محصول تحویل مشتری می گردد

حداقل سفارش محصولات شرکت یک کیسه می‌باشد که بر اساس نوع محصول ۲۵، ۳۰ و ۳۵ کیلویی می باشد.

مکمل های ۳.۵ درصد و ۴ درصد شرکت بهدام رشد پیش مخلوط هایی هستند که تمام نیاز ویتامینه و معدنی دام در آن لحاظ شده و نبازی به اضافه کردن هیچ ماده ویتامینه و معدنی نیست